ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ଶାହରୁଖଙ୍କ ଆକ୍ଟିଂକୁ ଖୁବ୍‌ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା , ‘ଯବାନ’କୁ ନେଇ କଲେ ଟ୍ୱିଟ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଆକ୍ସନ ସିନେମା ଯବାନ ୭ ସେପ୍ଟେମ୍ୱରରେ ସାରାଦେଶର ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏଟଲୀଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ସହ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଧମାକା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଗଦର ପରେ ଏବେ ଚାରିଆଡ଼େ ଶାହରୁଖଙ୍କର ଯବାନର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ତାହା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆକ୍ସନ ଦୃଶ୍ୟ ହେଉ କି ଡାଏଲଗ୍‌ ହେଉ। ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସେଡ୍ସ ରହିଛି।

ଫିଲ୍ମ ‘ଯବାନ’କୁ ନେଇ ରାଜାମୌଳୀଙ୍କର ଟ୍ୱିଟ୍ , ଶାହରୁଖ ଖାନ ଦେଲେ ଜବାବ

ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ଷ୍ଟାର ଓ କ୍ରିଟିକ୍ସଙ୍କ ଠାରୁ ଜବରଦସ୍ତ ରିଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି। ଏସବୁ ଭିତରେ ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଯବାନର ପ୍ରଶଂସକ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ଶାହରୁଖଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରି ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। 

 ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗ୍ରୁପ୍‌ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ , ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଯବାନର ନିଶା ଚଢ଼ି ଯାଇଛି। ଆନନ୍ଦ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଯବାନରେ ଥିବା ଶାହରୁଖଙ୍କ ଆକ୍ଟିଂକୁ ଖୁବ୍‌ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

 ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ , ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଯବାନର ଦୁବାଇ ଇଭେଣ୍ଟର ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ସବୁ ଦେଶ ନିଜର ପ୍ରାକୃତିକ ଖଣିଜ ଉତ୍ସର ରକ୍ଷା କରିଥାଏନ୍ତି ଏବଂ ତାର ଖନନ କରିଥାନ୍ତି। ସାଧାରଣରେ ବିଦେଶୀ ମୁଦ୍ରା ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ୍ସପୋର୍ଟ କରିଥାନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଏବେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଭାରତର ନାଚୁରାଲ ରିସୋର୍ସ  ଘୋଷଣା କରିବାର ସମୟ ଆସି ଯାଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.