ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

୧୬୦ କେଜି ଓଜନର ମହିଳା ଖଟରୁ ଉଠିବା ବେଳେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ , ଘର ଲୋକ ଉଠାଇ ପାରିଲେନି …ଦମକଳ ବାହିନୀକୁ ଡ଼କାଗଲା

ଠାଣେ : ୧୬୦ କିଲୋଗ୍ରାମ୍‌ ଓଜନର ଜଣେ ମହିଳା ସକାଳେ ଶେଯରୁ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ତଳେ ଖସି ପଡ଼ିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରି ତଳୁ ଉଠାଇ ପାରିଲେନି , ନଗର ନିଗମର ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ। ନଗର ନିଗମର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଫାୟର ଟିମ୍‌କୁ ଡ଼କାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା।

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜୀବନର ବାସ୍ତବିକତା ; ଆମେରିକୀୟ ଡାକ୍ତର ଖୋଲିଲେ ଅନେକ ରହସ୍ୟ

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଘଟଣାଟି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଠାଣେରେ ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ନଗର ନିଗମର ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କହିବାନୁସାରେ, ଗୁରୁବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଠାଣେ ସହରରେ ୧୬୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନର ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ମହିଳା ଶେଯରୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର ସାହାଯ୍ୟ ମଗାଗଲା। 

୬୨ ବର୍ଷିୟା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ଥିଲେ , ୱାଘବିଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ନିଜର ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିଲେ। ସେଦିନ ସମୟ ସକାଳ ୮ଟା ପାଖାପାଖି ହେବ ସେ ଶେଯରୁ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ପୁଣି ଶେଯରେ ଶୁଆଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। କାରଣ ମହିଳାଙ୍କ ଓଜନ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲା। ପରିବାରର ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ତାଙ୍କୁ ତଳୁ ଉଠାଇ ପାରି ନଥିଲେ। ଶେଷରେ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନକୁ ସଂପର୍କ କରିଥିଲେ। 

ସୂଚନା ପାଇ ଆଞ୍ଚଳିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ବିଭାଗ (ଆରଡିଏମସି ) ର ଏକ ଟିମ୍‌ ସଂପୃକ୍ତ ଫ୍ଲାଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲା , ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଶେଯରେ ଶୁଆଇ ଦେଇଥିଲା। ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୁତାବିକ , ଖସି ପଡ଼ିବା ଦ୍ୱାରା ମହିଳାଙ୍କୁ କୌଣସି ଆହତ ଲାଗି ନାହିଁ। ସେ ଭଲ ଅଛନ୍ତି। 

ମଣିଷ ଭାବେ ତ ଭଲ , ଲିଡରସିପ୍ କ୍ୱାଲିଟି କିନ୍ତୁ ନାହିଁ … ପରାଗଙ୍କ ଉପରେ ମସ୍କଙ୍କର ଜଜମେଣ୍ଟ

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.