ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଆଫତାବ୍ ଶିବଦାସାନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା INDULGEର ୩ ଟି ନୂତନ ସେଲୁନ୍ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୦୫ : ଭୁବନେଶ୍ୱରର  ଡିଏନ୍ ରେଗାଲିଆ ମଲ୍, ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ସ୍କୋୟାର ଏବଂ ରାମ ମନ୍ଦିର ସ୍କୋୟାରରେ ଇଣ୍ଡଲଜ୍ ର ୩ ଟି ନୂତନ ସେଲୁନ୍‌କୁ ବଲିଉଡ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଫ୍ତାବ୍ ସିବଦାସାନି ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସଫଳ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ସେ  ସେଲୁନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସୁକର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି  । ସେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ କର୍ମଚାରୀ, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ଶୀର୍ଷ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। 

ଏହି ଅବସରରେ ଇଣ୍ଡଲଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶ୍ରୀମତୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକ ସୁଶ୍ରୀ ସାଲୋନି କୁମାରୀ, ସୁଶ୍ରୀ ସୁଚିସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ସୁଶ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଣଲତା ସାମଲ, ସୁଶ୍ରୀ ପ୍ରସନ୍ନା ପତି ଏବଂ ସୁଶ୍ରୀ ସଞ୍ଜନା ଦାସଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଉପରେ  ଧ୍ୟାନ ଏହାକୁ ଓଡିଶାର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସେଲୁନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ପରିଣତ କରିଛି ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅନେକ ଜାତୀୟ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ସମେତ ୧୫୦ ରୁ ଅଧିକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ବିୟୁଟି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ଅନ୍ୟତମ।

ଆମେରିକା ଏବଂ ଫ୍ରାନ୍ସର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସେଲୁନ୍ ଉନ୍ମୋଚନ ର ସହଭାଗୀ ହୋଇଥିଲା । ଆଫତାବ୍ ଏବଂ ସୁକର୍ତ୍ତୀ ଗ୍ରାହକ, ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ  ବିତାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅନୁଭୂତି, ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଅନୁଭୂତି ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆବେଗକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ | ଆଫ୍ତାବ୍  ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ର ଓ୍ବେଲ୍କମ୍ ଟୁ ଦ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଭଲପାଇବା ଦେବା ନିମନ୍ତେ କହିଥଲେ। ଡିଏନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଭି.ପି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନାୟକ ଆଫ୍ତାବ୍ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉନ୍ମୋଚନ ଉତ୍ସବରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସମସ୍ତ ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଶ୍ରୀ ସଲୋନୀ କୁମାରୀ ସୁକର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଆଫ୍ତାବଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅତ୍ୟଧିକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦାନ ନିମନ୍ତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.