ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଖୋଲିଲା ସ୍କୁଲ, ଅଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସକାଳୁ କ୍ଲାସ ଆରମ୍ଭ, ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦ ଯାଏ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ୨୧୯ ରନ୍ ଟାଗେର୍ଟ ଦେଲା ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ
  • ||
  • ଚାଷୀ ପାଇବେ ପିଏମ୍‌ କିଷାନ ଟଙ୍କା, ଆଜି ବରଗଡ଼ରେ କିସ୍ତି ବାଣ୍ଟିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର, ବୁଧବାର ନବନିର୍ବାଚିତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇବେ କାମଚଳା ବାସ୍ପପତି, ୨୦ ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଅଶାନ୍ତ ବାଲେଶ୍ୱର: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ କର୍ଫ୍ୟୁ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ ବଜାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪୨% ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱାଭାବିକ, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ: ୪ ଦିନ ଭିତରେ ମୌସୁମୀ ଅଗ୍ରସର ହେବ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛୁରିରେ ଭୁସିବା ପରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ହ୍ରଦରେ କାର ପଶାଇଦେଲେ ମହିଳା

Image Courtesy: kwtx

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାରରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛୁରିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ହ୍ରଦରେ କାରକୁ ପଶାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । କାରୋଲଟନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଛୁରିରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଥାନାକୁ କଲ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ । 

 ଠିକ୍ ଏହାର କିଛି ସମୟରେ ଏକ କାର ନିକଟସ୍ଥ ହ୍ରଦରେ ପଶିଯାଇଥିବା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା।  ଏହି କାରରେ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ୩ ଜଣ ପିଲା ଥିଲେ।  ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଯେ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ଯେଉଁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ତାହ ସତ୍ୟ । ମହିଳାଜଣଙ୍କ ନିଜର ୮,୯ ଏବଂ ୧୨ ବର୍ଷର ପିଲାକୁ ନେଇ ପଳାଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ମହିଳା ଏବଂ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲା । 

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜଣେ ପିଲାର ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ ରହିଛି । ସେପଟେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ।

ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ନେଇ ମାମଲା ଏବେ ଆମେରିକାରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି । ପ୍ରକୃତରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କ କାହିଁକି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.