ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା OSSTET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ୱେବସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଡିଜିଟାଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ସୁରମା ପାଢୀ, ଭରିଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୀତିରେ ବିଳମ୍ବ, ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଟକିଛି ନୀତିକାନ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟରେ ଛେଚିବ ବର୍ଷା, ୨୦ ସୁଦ୍ଧା ଅଧା ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ପଡ଼ି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍‌ର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ନିଆଯିବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||

ଫ୍ଲାଟ୍‌ରେ ମିଳିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୂରଙ୍କ ଶବ, କାଜୋଲଙ୍କ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌‘ଦ ଟ୍ରାଏଲ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୦୬: ପୂର୍ବତନ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ ନୂର ମାଲବିକା ଦାସଙ୍କ ଶବ ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍‌ରେ ଗଳିତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛି । ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ନୂର ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ପୁଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହିଁ । ଗତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ କାଜୋଲଙ୍କ ଅଭିନୀତ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ‘ଦ ଟ୍ରାଏଲ’ରେ ନୂର କାମ କରିଥିଲେ । ନୂରଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ୍‌ରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିବା ବିଷୟରେ ପଡ଼ୋଶୀ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଏହା ପରେ ଗତ ୬ ତାରିଖରେ ଓଶିୱାରା ପୁଲିସ ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଲା, ନୂରଙ୍କ ଶବ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିଲା । ଏହା ପରେ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ୍‌ ପାଇଁ ପଠାଗଲା ।

ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ, ପଞ୍ଚନାମା ଫାଇଲ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ନୂରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । କିନ୍ତୁ ଶବ ନେବାକୁ କେହି ଆସିଲେ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ଗତ ରବିବାର ପୁଲିସ ଅଜଣା ଶବଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରୁଥିବା ଏନ୍‌ଜିଓ ସାହାଯ୍ୟରେ ନୂରଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କଲା । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନୂର ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଗାଁକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ୩୨ ବର୍ଷୀୟା ନୂର ଆସାମ ବାସିନ୍ଦା । ସେ ‘ସିସକିୟାଁ’, ‘ତିଖୀ ଚଟ୍‌ନୀ’ ଓ ‘ଚରମସୁଖ’ ଭଳି ଉଲ୍ଲୁ ଆପ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ବୋଲ୍ଡ ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.