ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଏହି ଦୁଇ ଟିମ୍ ଟାଇଟଲ ଜିତିବାର ବଡ଼ ଦାବିଦାର , ପୂର୍ବାନୁମାନ କଲେ କୁମାର ସାଙ୍ଗାକାରା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଆଇସିସି ଦିନିକିଆ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ୨୦୨୩ ର ଆୟୋଜନ ୫ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ୧୯ ନଭେମ୍ୱର ଯାଏ ଭାରତରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଆଗାମୀ ବିଶ୍ୱକପ୍‌କୁ ନେଇ ଖେଳ ପ୍ରେମୀ  ,ଏକ୍ସପର୍ଟ ଓ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଲଗାତାର ନିଜ ନିଜର ମତ ଦେଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଅନେକ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଏବେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୱିକେଟକିପର ବ୍ୟାଟର କୁମାର ସାଙ୍ଗାକାର ବଡ଼ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି। ସେ ହୋଷ୍ଟ ଭାରତ ଓ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିୟନ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଟ୍ରଫିର ଖୁବ୍‌ ଦାବିଦାର ଥିବା କହିଛନ୍ତି। ସାଙ୍ଗାକାରା ଏହାସହ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି କି, ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ନିକଟରେ ଏହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିଛି। 

ଆଇସିସି ଦିନିକିଆ ମାନ୍ୟତା ତାଲିକା: ପାକିସ୍ତାନକୁ ହଟାଇ ଶୀର୍ଷରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଦ୍ୱିତୀୟକୁ ଉଠିଲା ଭାରତ

ଇଂଲଣ୍ଡ ଶୁକ୍ରବାର ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ୧୦୦ରନ୍‌ରେ ହରାଇବା ପରେ ୪ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଦିନିକିଆ ସିରିଜକୁ ୩-୧ ରେ ନିଜ ନାମରେ କରିଛି। ୪ର୍ଥ ୱାନଡେ ପରେ ପୋଷ୍ଟ-ମ୍ୟାଚ୍‌ ଶୋ ବେଳେ ସାଙ୍ଗାକାରା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଦାବିଦାରକୁ ନେଇ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ସାଇମନ ଡୁଲ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଇୟୋନ ମୋର୍ଗନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। 

ସାଙ୍ଗାକାରା କହିଥିଲେ , ମୋର ଅନୁମାନ କି ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଦାବିଦାର ହେବେ। ମୁଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟିମ୍‌ର ଶେଷ ଗେମ୍‌ ଦେଖିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ପୂରା ଏସିଆ କପ୍‌ରେ ଯେଉଁ ଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ତ ଏଥିରେ ସେ ବି ପ୍ଲେଅଫ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ପୁଣି ଥରେ ଆପଣ ପ୍ଲେଅଫ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲେ , କେବଳ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ତ ଆପଣ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ।  

  • Kumar Sangakkara
  • Indian cricket team
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.