ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଦୁଇ ଟ୍ରକ୍ ମଝିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା କାର, ୬ ମୃତ

ବଡବିଲ,୧୫।୫  : ୫୨୦ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ରିମୁଳି ବାଇପାସରେ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା । ଦୁଇ ଟ୍ରକ୍ ମଝିରେ ଚାପି ହେବାରୁ କାରରେ ଯାଉଥିବା  ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ପୁରୁଷ,  ତିନି ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ଛୋଟ ଝିଅ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  ମୃତକମାନେ  ହେଳେ ବଡ଼ବିଲ ଭଦ୍ରାସାହି ଅଞ୍ଚଳର ହୀରାଲାଲ ପଲେଇ ,ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଣତି ପଲେଇ, ପୁଅ  ସିପୁନ ପଲେଇ  ଓ ୨ ଝିଅ  ଲୁସି ପଲେଇ ଓ  ଲିସା ପଲେଇ

 ବଡ଼ବିଲ ଭଦ୍ରାସାହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାର କାର ନଂ( ନଂ  ଓଡି୦୨ଏଓ୍ବାଇ୭୮୬୦) ଯୋଗେ  ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ୍ ତରମାକାନ୍ତ କୁ ଯାଉଥିଲେ।  କାର  ଆଗରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପଛରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ୍ ଯାଉଥିଲା । ଆଗ ଟ୍ରକ୍ ବ୍ରେକ ମାରିବାରୁ କାରଟି ସେଥିରେ ପିଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକଟି କାରକୁ ଚାପି ଦେଇଥିଲା । କାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଚୁରମାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ,   ସେଥିରେ ଚାପି ହୋଇ ମୃତଦେହ ଗୁଡ଼ିକ ରହିଥିଲା । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥକରେ ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ୍ ଏବଂ ଦୁଇଟି ଫାୟାର ଷ୍ଟେସନ, ବିଲେଇପଦା ଓ ଚମ୍ପୁଆର କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ କଢ଼ା ଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ମୃତକ ହିରାଲାଲ୍ ପଲେଇଙ୍କ ପରିବାରର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସେପଟେ ଆଗ ଟ୍ରକଟି ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ, ପଛ ଟ୍ରକକୁ ପୋଲିସ୍ ଜବତ୍ କରିଛି ।  

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.