ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ବର୍ଷା ବିଗାଡ଼ିଲା ଖେଳ, ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

Image Courtesy: Social Media

କଲମ୍ବୋ, ୧୦/୦୯: କଲମ୍ବୋରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା । ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ । ୨୪.୧ ଓଭର ବେଳକୁ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା ଖେଳରେ ବାଧକ ସାଜିଛି । ପୂର୍ବରୁ ବର୍ଷା ହେବା ନେଇ ଯେଉଁ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ତାହା ସଠିକ୍‌ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ରୋମାଞ୍ଚକର ମୋଡରେ ସୁପର-୪ର ଏହି ହାଇଭୋଲଟେଜ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଖେଳପ୍ରେମୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଅସ୍ତନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

‘India ନାଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଭାରତ ରଖାଯିବ, ବିରୋଧ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଦେଶ ଛାଡ଼’

ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଖେଳ ବନ୍ଦ ହେବା ବେଳକୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ୧୪୭ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିସାରିଥିଲେ । ପଡ଼ିଆରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ କେଏଲ ରାହୁଲ  । ଦୁଇଟି ମୂଲ୍ୟବାନ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇସାରିଥିଲା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇ ପାଭିଲିୟନ ଫେରିସାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରେ କୋହଲି ଏବଂ ରାହୁଲ ଯଥାକ୍ରମେ ୧୭ ରନ୍‌ ଏବଂ ୮ ରନ୍‌ କରିସାରିଥିଲେ । ଦୁଇ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ମିଳିତ ସ୍କୋର ୩୮ ବଲ୍‌ରେ ୨୪ ରନ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଯଦି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଆଜି ମ୍ୟାଚ୍‌ ହୋଇନପାରେ ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ପୁଣି ଥରେ ୨୪.୧ ଓଭରରୁ ହିଁ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

 ଆଜି ଖେଳ ଆରମ୍ଭରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦୁଇ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମିଳିତଭାବେ ୧୨୧ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ ।ଏହି ଯୋଡିକୁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଶଦାବ ଖାନ । ସେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପୁରା କରି ପାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ ରୋହିତ । ସେହିଭଳି ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ ୫୮ ରନ୍‌ କରି କ୍ୟାଚ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରେମଦାସା ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ କେତେବେଳେ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତା ଉପରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଛି ।

You can also read: ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହୋଇ ଦୌଡ଼ିଲେ ପୀଡ଼ିତା

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.