ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଭାରତ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ବଦଳିଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାଁ

Image Courtesy: aajtak

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୬/୦୯: ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଭାରତ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ ରାଣୀଗଞ୍ଜ: ଦ ଗ୍ରେଟ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ରେସକ୍ୟୁ’ର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । ପରିବର୍ତ୍ତିନ ପରେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ହୋଇଛି ‘ମିଶନ ରାଣୀଗଞ୍ଜ: ଦ ଗ୍ରେଟ୍‌ ଭାରତ ରେସକ୍ୟୁ’।

ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ୮୭ ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଫିଲ୍ମ ଆର୍କାଇଭ୍‌ସ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର କଟକରେ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ଭାରତ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ସହ ନିର୍ମାତା ଫିଲ୍ମର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ମୋସନ ପୋଷ୍ଟର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।  ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟାରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମାଇନିଂ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଯଶଓ୍ବନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଭୁମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯଶଓ୍ବନ୍ତଙ୍କ ସାହସିକାତା ଉପରେ ଆଧାରିତ । 



ତେବେ ଦେଶରେ ଏବେ ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଭାରତ କଳି ଜୋର ଧରିଛି । ଦେଶର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ତୀବ୍ର ହେଉଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଫିଲ୍ମର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଭାରତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ବାଗଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା।  

ଅନ୍ୟପଟେ ମିଶନ ରାଣୀଗଞ୍ଜର ଟାଇଟଲ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଛି । ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା ସମୟରେ ଏହାର ନାଁ ଥିଲା କ୍ୟାପ୍ସୁଲ ଗିଲ୍‌ । ପରେ ଦି ଗ୍ରେଟ ରେସକ୍ୟୁ । ତାପରେ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହୋଇଥିଲା ‘ମିଶନ ରାଣୀଗଞ୍ଜ: ଦ ଗ୍ରେଟ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ରେସକ୍ୟୁ’ । ଆଉ ଏବେ ‘ମିଶନ ରାଣୀଗଞ୍ଜ: ଦ ଗ୍ରେଟ୍‌ ଭାରତ ରେସକ୍ୟୁ’ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛି ଫିଲ୍ମ । 

You can also read: ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ ତମନ୍ନା, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କହିଦେଲେ ଏମିତି କିଛି

  • India vs India
  • Akshay Kumar
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.