ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀଲୋକନାଥଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସମ୍ପନ୍ନ, ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ଖୋଲିବାକୁ ଆସିଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ
  • ||
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରିଓ କାପାଡିଆଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୬ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କଲେ ଅଲବିଦା

ମୁମ୍ବାଇ,୧୪।୯: ବଲିଉଡରୁ ଆସିଛି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର। ଅଭିନେତା ରିଓ କାପାଡିଆଙ୍କ ପରଲୋକ। ୬୬ ବର୍ଷରେ ରିଓ କରିଛନ୍ତି ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା। ଯାହାଫଳରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ରିଓ ବହୁ ବଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେ ଜଣେ ପରିଚିତ ଚେହେରା ଥିଲେ। ସେଭଳି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁବ୍ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପରଲୋକ ଖବର ପାଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁବ୍ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କର ପରଳୋକ ବିଷୟରେ ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ୧୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢେ ୧୨ଟାରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ବାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଅଚାନକ ରିଓଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ କିଭଳି ହେଲା ତା’ର କାରଣ ଜଣା ନାହିଁ। ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ କିମ୍ବା କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେ‌ଲେ ତା’ର ଖୁଲାସା ହୋଇନି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ,  ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ ୧୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ କରଯିବ। ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସକାଳ ୧୧ଟା ବେଳେ ଶିବଧାମ୍ ଶଶ୍ମାନ ଭୂମିରେ ଗୋରୋଗାଓଁରେ ହେବ। ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପୂରା ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। 


ରିଓ କାପାଡିଆଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଯଦି କଥା ହେବା ତେବେ  ସେ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟରମର୍ଦାନୀଦିଲ ଚାହାତା ହୈ, ଚକ ଦେ ଇଣ୍ଡିଆ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ମାନ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା । ସେ ‘ଚକଦେ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଜଣେ କମିଣ୍ଟିଟର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାବେଳେ ସେ ‘ମଦାନୀ’ରେ କମିଶନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ସେ ବଡ ପରଦାରେ ସେ ଖବ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଥିଲେ ତେବେ ସେ କେବଳ ବଡ ପରଦାରେ ନୁହେଁ ଛୋଟ ପରଦାରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣି ପାରିଥିଲେ। ୨୦୨୩ ରେ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସରେ ପ୍ରସାରିତ ‘ମହାଭାରତ’ରେ ସେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସିରିୟଲରେ ସେ ‘ପଣ୍ଡୁ’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିୟନ କରିଥିଲେ। ଏହାଛଡା ସେ ‘ସପନେ ସୁହାନେ ଲଡକପନ କେ’ ଭଳି ସିରିୟଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

  • bollywood
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.