ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଟେଲଙ୍କ ପିଆରଓ, କାରଣ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

Image Courtesy: AajTak

ଭୋପାଳ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରେ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଟେଲଙ୍କ ପିଆରଓ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଜନସଂପର୍କ ବିଭାଗର ଉପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୂଜା ଥାପକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି । ପୋଲିସ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ପୂଜା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଟେଲଙ୍କ ପିଆରଓ ପୂଜା ଗତକାଲି ରାତି ୧୨ଟାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । 

ପୂଜାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ । ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରାତି ୯ଟାରେ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଟେଲଙ୍କ ବିଭାଗ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସୂଚନା ପଠାଇଥିଲେ ପୂଜା । ଗୋବିନ୍ଦପୁରା ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ, ପୂଜା ଥାପକ ସାକେତ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ପୂଜାଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଅଧରାତିରେ ପୂଜା ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ  ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । 

ପୂଜା ଥାପକ ଜନସଂପର୍କ ବିଭାଗରେ ଉପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ । ଏହା ସହ ବର୍ତ୍ତମାନର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଟେଲଙ୍କ ପିଆରଓ (ଜନସଂପର୍କ ଅଧିକାରୀ) ଥିଲେ । ପୂଜାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସରକାରଙ୍କ ସୂଚନା ଓ ପ୍ରସାରଣ ବିଭାଗର ବୈଜ୍ଞାନିକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ୨୦୨୨ରେ ପୂଜା ବିବାହ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପୁଅ ଅଛି ।  

 

  • Madhya pradesh
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.