ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

ମେ' ୨୯ରେ ବାରିପଦା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ବିଜେପି ନେତା କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ

ବାରିପଦା,୨୪/୦୫: ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖ ବୁଧବାର ବାରିପଦା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ କରଞ୍ଜିଆ ବିଧାନସଭା ଆସନ ବ୍ୟତୀତ ମୟୂରଭଞ୍ଜ  ଲୋକସଭା ସମେତ ଅନ୍ୟ ୮ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଆସନ୍ତା  ଜୁନ୍‌ ୧ ରେ ମତଦାନ ଥିବାରୁ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିଜୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆସୁଥିବା  ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମୋଦୀଙ୍କ  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାରିପଦାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ନେଇ ସ୍ଥିର  ହୋଇଥିବା ନିର୍ଭର ଯୋଗ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିବା  ବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।  

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ  ପୂର୍ବରୁ ଜାନୁଆରୀ ୫ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ବାରିପଦା ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିଲେ । ମୋଦୀଙ୍କ ଗସ୍ତ  ଫଳରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ୯ ଟି ବିଧାନସଭା ମଧ୍ୟରୁ ୬ ଟି ବିଧାନସଭାରେ ବିଜେପି ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିବା ବେଳେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ସାଂସଦ ମଧ୍ୟ ବିଜୟ  ଲାଭ କରିଥିଲେ । ଏଥର ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଧାରା ଚାଲୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲାରେ କିଭଳି ସବୁ ଆସନରେ  ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିଜୟ ହେବ ଏବଂ ଓଡ଼ିଶାରେ  ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନ ସରକାର ହେବ ସେ ନେଇ ନେତା ଓ  କର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହିତ ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ଙ୍କୁ  ଉଦବୋଧନ ଦେବେ । 

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ତା ପୂର୍ବରୁ  ଶନିବାର ୨୫ ତାରିଖରେ କେନ୍ଦ୍ରଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପିର ଚାଣକ୍ୟ ଅମିତ୍‌ ଶାହଙ୍କ ମୟୂରଭଂଜ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ  ରହିଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ ଶ୍ରୀ ଶାହ ହେଲିକପଟର ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ଶନିବାର ଦିବା ସାଢ଼େ ଦଶଟା ସମୟରେ ବାହାରି ବାରିପଦା ପୁଲିସ୍‌ ପରେଡ ପଡ଼ିଆ ଠାରେ ଦିବା ସାଢ଼େ  ୧୧ ଟା ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ସେଠାରୁ କାର ଯୋଗେ ଐତିହାସିକ ଛଉ ପଡ଼ିଆ ଠାରେ ପହଞ୍ଚି ବିଶାଳ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । 

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.