ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରୁ ବାହାରିଲା ବ୍ଲେଡ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮/୬: ପୁଣି ବିବାଦ ଘେରରେ ଏୟାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ସାନ୍‌ ଫ୍ରାନ୍‌ସିସ୍କୋ ଯାଉଥିବା ବିମାନରେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ବାହାରିଛି ବ୍ଲେଡ୍‌ । ଏନେଇ ଏକ୍ସରେ ସାମ୍ବାଦିକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେହି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନାମ ମାଥ୍ୟୁରେସ୍‌ ପଉଲ୍‌ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ସେୟାର୍‌ କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ଅନୁସାରେ,ଏୟାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନ ଏଆଇ୧୭୫ରେ ଆଳୁ ଚାଟ୍‌ ମଗାଇଥିଲେ। ଚାଟ୍‌ରେ ‌ସେ ଏକ ବ୍ଲେଡ୍‌ ଭଳି ଧାତୁ ଖଣ୍ଡ ପାଇଥିଲେ। ଏହାଦ୍ବାରା ତାଙ୍କର କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ।  

ହେଲେ ଏଭଳି ଖାଦ୍ୟ ‌କୌଣସି ଶିଶୁ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି କ’ଣ ହେବ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ୍‌ ପରେ ଏୟାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନିମନ୍ତେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସିଟ୍‌ ନମ୍ବର ଆଦି ସେୟାର୍‌ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛି। ବିମାନର ମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଅଧିକାରୀ ରାଜେଶ ଡୋଗ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ବ୍ଲେଡ୍‌ ଖଣ୍ଡଟି ପରିବା କଟା ମେସିନ୍‌ର ଅଟେ। ତେବେ ଏଭଳି ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ଯେଭଳି ନ ହୁଏ ସେନେଇ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇଥିବା ସଂସ୍ଥା ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.