ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଚନ୍ଦନପୁରରେ ସିମେଣ୍ଟ ଗୋଦାମ ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡିର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ରଘୁନାଥ ପାଲିରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ରେଖା ବେହେରା, କାକଟପୁର ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା
  • ||
  • ରାୟାଗଡ଼ା ଆସିବେ କଂଗ୍ରେସ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖୃମନ୍ତ୍ରୀ ରେବନ୍ତ ରେଡ୍ଡି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିରୂପା ମା' ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ, ମା'ଙ୍କ ଉଭାସ୍ଥଳୀ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି
  • ||
  • ୨୪ ମହାସଂଗ୍ରାମ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନବୀନ,ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୋଟଭିକ୍ଷା
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ତିନି ଦିନ ଯାଏ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ୨୫ରୁ ଖରା ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଆଜି ପୃଥିବୀ ଦିବସ, ଏ ବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ଗ୍ରହ ବନାମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍’, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବହାର କମାଇବାକୁ ଆହ୍ବାନ
  • ||
  • IPL 2024: ଆଜି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଭେଟିବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ପ୍ରତିଶୋଧ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବାହିନୀ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ କମିପାରେ ତାତି, ୨୫ରୁ ପୁଣି ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା: କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ରାଜଧାନୀରୁ ରହସ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଡାକ୍ତର, ଇଞ୍ଜିନିୟର ନିଖୋଜ; ରେଳଷ୍ଟେସନ ସିସିଟିଭି ଅଣ୍ଡାଳୁଛି ପୁଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୩/୦୩: ରାଜଧାନୀରୁ ରହସ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଓ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଗୋଆଲିୟର ସହରର ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସି ନିଖୋଜ ଥିବା ବେଳେ କଟକରୁ ସ୍ପର୍ସ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଡାକ୍ତର ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଜିଆରପି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ବିଷ୍ଣୁ  ସିଂ କୌଣସି କାମରେ ଗୋଆଲିୟରରୁ ଟ୍ରେନ୍‌ ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିଲେ । ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍‌ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । କାମ ସାରି ସେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିମାନ ଯୋଗେ ଦିଲ୍ଳୀ ଯିବାର ଥିଲା । ହେଲେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ବିଷ୍ଣୁ ଯାଇ ନଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ନଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସୁଇଚ୍‌ ଅଫ୍‌ ଥିଲା । କିଛି ଖୋଜ ଖବର ନ ମିଳିବାରୁ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଆରପିକୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ସେଠାରୁ  ତାଙ୍କ କୌଣସି ସୁରାକ ମିଳିନାହିଁ ।  

ସେପଟେ କଟକ ତୁଳସୀପୁର ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ଛକରେ ରହୁଥିବା ଡାକ୍ତର ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର (୩୬) ସହିଦନଗରରେ ଥିବା ସ୍ପର୍ସ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ । ସବୁଦିନ ଭଳି ଗତ ୨୯ ତାରିଖରେ କଟକରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସି ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।  ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରୁ ବାହାରି  ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ସେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କଲା ପରେ ବି ତାଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ । ହସ୍ପିଟାଲ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ବୁଝିବାରୁ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ସେ ଘରକୁ ଗଲେଣି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ନ ପାଇ ପରିବାର ଲୋକ ପ୍ରଥମେ ସହିଦନଗର ଓ ପରେ ଜିଆରପି ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସି କ୍ୟାମେରାରେ ଦେବୀଙ୍କୁ ଶେଷ  ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଜିଆରପିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ପୁଲିସ୍‌ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଡାକ୍ତର ଘର ଛାଡ଼ି କେଉଁଆଡ଼େ ପଳାଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ୍‌ ଲାଗି ପଡ଼ିଛି ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.