ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ଏସିଆ କପ୍ ଫାଇନାଲ୍: ଟସ୍ ଜିତି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ୬ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲା ଭାରତ

କଲମ୍ବୋ, ୧୭/୦୯: ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ପି. ପ୍ରେମାଦାସ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଏସିଆ କପର ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳା ଯାଉଛି । ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଘରୋଇ ଦଳ । ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦେଶର ଭାରତ ୱାଂଶିଟନ ସୁନ୍ଦର, ବିରାଟ କୋହଲି, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ବୁମରା, ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଓ ସିରଜଙ୍କୁ ସାମିଲ୍ କରିଛି । 

ଭାରତ ୭ଥର ଏସିଆ କପ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଷ୍ଟମ ଥର ଟ୍ରଫି ହାତେଇବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ସ୍ପିନ୍‌ରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ପିଚ୍‌ରେ ପୂର୍ବ ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବଦ୍ଧ ପରିକର ରହିଛି । ରୋହିତ ବାହିନୀ ମଧ୍ୟ ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଏସିଆ କପ୍‌ ଟ୍ରଫି ସହ ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିବାକୁ ପଡ଼ିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ।




ସୁପର-୪ ରାଉଣ୍ଡରେ ଭାରତ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇ ଥିଲା । ଏଥର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜବାବ ଦେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ମାତ୍ର  ଭାରତକୁ ହରାଇବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ । ସବୁ ପ୍ରକାର ପିଚ୍‌ରେ ଘାତକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଭଳି ବୋଲିଂ ବାହିନୀ ଭାରତ ନିକଟରେ ରହିଛି ।

ଭାରତର ପଲା ଭାରି ଜଣା ପଡ଼ୁଥିଲେ ହେଁ ରବିବାର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘଟାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବ । ଫାଇନାଲ୍‌ ଜିତିଲେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟ ସର୍ବାଧିକ ୭ଥର ଏସିଆ କପ୍‌ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇ ଭାରତ ସହ ସମକକ୍ଷ ହେବ । ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ ଇତିହାସରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସର୍ବାଧିକ ୧୨ଥର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଭାରତ ଦଶମ ଥର ଲାଗି ଫାଇନାଲ୍‌ ଖେଳୁଛି ।

ଏସିଆ କପ୍‌ ୨୦୨୩: ସୁପର୍ ସଣ୍ଡେରେ ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଟକ୍କର, ବର୍ଷା ସାଜିପାରେ ବାଧକ

  • cricket
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.