ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଚନ୍ଦନପୁରରେ ସିମେଣ୍ଟ ଗୋଦାମ ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡିର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ରଘୁନାଥ ପାଲିରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ରେଖା ବେହେରା, କାକଟପୁର ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା
  • ||
  • ରାୟାଗଡ଼ା ଆସିବେ କଂଗ୍ରେସ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖୃମନ୍ତ୍ରୀ ରେବନ୍ତ ରେଡ୍ଡି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିରୂପା ମା' ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ, ମା'ଙ୍କ ଉଭାସ୍ଥଳୀ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି
  • ||
  • ୨୪ ମହାସଂଗ୍ରାମ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନବୀନ,ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୋଟଭିକ୍ଷା
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ତିନି ଦିନ ଯାଏ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ୨୫ରୁ ଖରା ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଆଜି ପୃଥିବୀ ଦିବସ, ଏ ବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ଗ୍ରହ ବନାମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍’, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବହାର କମାଇବାକୁ ଆହ୍ବାନ
  • ||
  • IPL 2024: ଆଜି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଭେଟିବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ପ୍ରତିଶୋଧ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବାହିନୀ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ କମିପାରେ ତାତି, ୨୫ରୁ ପୁଣି ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା: କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ କୋଚ୍‌ଙ୍କ ଘରୁ ନଗଦ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କଲା ପୋଲିସ, ପୂର୍ବରୁ ଲାଗିସାରିଛି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଫିକ୍ସିଂ ଅଭିଯୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଜଗତ ସହ ଜଡ଼ିତ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ କୋଚ୍‌ ତୁଷାର ଅରୋଠେଙ୍କ ଅଡ଼ୁଆ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଭଦୋଦରା ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଅପରେସନ୍‌ ଟିମ୍‌ ତୁଷାର ଅରୋଠେଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି । ଏନେଇ ପୋଲସି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ତୁଷାର ଅରୋଠା ଭଦୋଦରା ଲାଗି ଘରୋଇ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିଥିବା ବେଳେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଫିକ୍ସିଂ ନେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ।  

ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ତୁଷାର ଅରୋଠେଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭଦୋଦରା ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ତୁଷାରଙ୍କ ଘରୁ ପୋଲସି ନଗଦ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି । ତୁଷାର ଅରୋଠେଙ୍କ ଘରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଗଚ୍ଛିତ ରହିଛି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ପରେ ପୋଲିସ ଟିମ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତାପଗଞ୍ଜସ୍ଥିତ ଘରୁ ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ପୋଲସ ହାତରେ ଲାଗିଛି । ଆଉ ଏହି ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପୁଅ ଋଷିଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ଆସିଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି । 

ସେପଟେ ଏନେଇ ପଚାରିବାରୁ ତୁଷାର କୌଣସି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରି ନାହାନ୍ତି । ଏବେ ତୁଷାର କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇ ଏତେ ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା ସେନେଇ କହିବେ । ଏବେ ତୁଷାର କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନାହିଁ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୯ରେ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାରେ ତୁଷାର ଅରୋଠେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । 

ଏପ୍ରିଲ ୨୦୧୯ରେ ଭଦୋଦରା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତୁଷାରଙ୍କ ସେମତ ୧୯ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ତୁଷାର ଅରୋଠେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୨ ବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ବିସ୍ତାର ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ସେ ୨୦୧୮ରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ ।  ସେ ୨୦୦୮ରୁ ୨୦୧୨ ମଧ୍ୟରେ କୋଚିଂ ଷ୍ଟାଫରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • cricket
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.