ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀଲୋକନାଥଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସମ୍ପନ୍ନ, ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ଖୋଲିବାକୁ ଆସିଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ
  • ||
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ନିଧି ଫାଇନାନ୍ସ ଠକେଇ ମାମଲା: ତୁଷାର ଭଞ୍ଜଙ୍କ ସରିଲା ରିମାଣ୍ଡ, ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ନିରାଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୫/୦୬: ଅଧିକ ସୁଧର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ୬ଟି  ରାଜ୍ୟରୁ ୧୨୩ କୋଟି ଠକିଥିବା ନିଧି ଫାଇନାନ୍ସର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତୁଷାର ଭଞ୍ଜଙ୍କୁ ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ଜେରା କରୁଥିଲା ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ।  ରିମାଣ୍ଡ ସମୟରେ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ମିଳିବ ବୋଲି ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଏସ୍‌ପି ଆଶା ରଖିଥିଲେ । ରିମାଣ୍ଡ ସରିଛି ହେଲେ ସେମିତି କିଛି ତଥ୍ୟ  ତା’ଠାରୁ ଆଦାୟ କରି ପାରିନି ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ । ହାତ ଗଣତି ଅନ୍ୟ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଠିକଣା ପାଇ ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଖୁସ୍‌ ହୋଇଛି ।  

ଅଭିଯୁକ୍ତ ତୁଷାର ନିଧି ଫାଇନାନ୍ସ ସବୁ ନିୟମକୁ ଦଳି ମକଚି  ଓଡ଼ିଶା, ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ, ଆସାମ, ତ୍ରିପୁରା, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରର  ୩୪ ହଜାର ନିବେଶକାରୀଙ୍କୁ ଠକେଇ କରିଥିଲା । ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀ  ଭଳି ଅଧିକ ସୁଧର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ୬ଟି ରାଜ୍ୟ ଓ ବାଂଲାଦେଶର ଜମାକାରୀଙ୍କଠୁ ସଂସ୍ଥା ୧୨୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରିଥିଲା ।  ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ତୁଷାରକୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ହେଲେ ୧୨୩ କୋଟି ଟଙ୍କା କେଉଁଠି ଅଛି ସେ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣାପଡିନଥିଲା ।  କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା କେଉଁଠି ନିବେଶ ହୋଇଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁର ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୩ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି  ଜେରା କରୁଥିଲା । ଜେରା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଠିକଣା ମିଳିଥିଲା । ହେଲେ ନିବେଶକାରୀଙ୍କ ଅର୍ଥ କେଉଁଠି ବିନିଯୋଗ ହୋଇଛି  ସେ ବିଷୟରେ ତୁଷାର କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଦେଇନଥିଲେ ।

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.