ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଚଡ଼ି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ୧୧ ଜଣଙ୍କୁ ୯ ମାସ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୫।୫: ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜେଏମ୍‌ଏଫ୍‌ସି ପାୟଲ ଗୁପ୍ତା ଚଡ଼ି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ୧୧ ଜଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କୁ ୯ ମାସ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ମାମଲାରୁ ପ୍ରକାଶ, ଗତବର୍ଷ ମେ’ମାସ ୧୫ ତାରିଖରେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା ବିଜିପୁର ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । ଏ ନେଇ ମହିଳା ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା (ନଂ-୧୩୨/୨୩) ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ଥାନା ଏସ୍‌ଆଇ ସଞ୍ଜିତ ବେହେରା ଏହାର ତଦନ୍ତ ଭାର ନେଇଥିଲେ । 

ତେବେ ଏହି ଚୋରିରେ ସଂପୃକ୍ତ ଚଡ଼ି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ୧୧ ଜଣଙ୍କୁ ଧଉଳି ଥାନା ପୁଲିସ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍‌ ପଠାଇଥିଲା । ଧଉଳି ଥାନା କେସ୍‌ ନଂ-୧୨୩/୨୩ରେ ଥାନା ଏସ୍‌ଆଇ ସନ୍ତୋଷ ବଳ ଏହି ୧୧ ଜଣିଆ ଚୋର ଦଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍‌ ପଠାଇଥିଲେ । ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା ପୁଲିସ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଥିଲା । ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା କେସ୍‌ରେ ୧୩ ଜଣ ସାକ୍ଷୀ ଓ ବିଭିନ୍ନ ଦସ୍ତାବିଜ୍‌ ଆଧାରରେ ଅଦାଲତ ଆଜି ୧୧ ଜଣିଆ ଚଡ଼ି ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ୯ ମାସ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି । ମାମଲାକୁ ଏପିପି ବିଜୟ କୁମାର ବାରିକ ଓ ବିଜନ ବିହାରୀ କର ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.