ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଲଢ଼େଇ ସତ୍ତ୍ବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୧୯ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ଦିଲ୍ଲୀ

Image Courtesy: espncricinfo

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫିକା ପଡ଼ିଲା ଅର୍ଷଦ ଖାନଙ୍କ ଦମଦାର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ । ୨୦୮ ରନ୍‌ର ପିଛା କରିଥିବା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୮୯ରେ ଅଟକି ଯାଇଛି । ୨୦ ଓଭର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ୯ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଳକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜ୍ୟାଣ୍ଟସ୍‌ । ସେପଟେ ୧୯ ରନ୍‌ରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ । 

ଆଜି କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌(୧୨), କେଏଲ ରାହୁଲ (୫), ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନସ୍‌ (୫), ନିକୋଲାସ ପୁରନ (୬୧) , ଆୟୁଷ ବାଦୋନି (୬), କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (୧୮), ୟୁଧବୀର ସିଂହ (୧୪) ଏବଂ ଅର୍ଷଦ ଖାନଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୫୮ ରନ୍‌ ସତ୍ତ୍ବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ।  ସେହିଭଳି ଦିଲ୍ଲୀର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଆଜି ଦମଦାର ବୋଲିଂ କରି ୩ ଟି ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦ, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ମୁକେଶ କୁମାର, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ତ୍ରିଷ୍ଟାନ ଷ୍ଟବ୍ସ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ୨୦୨୪ର ୬୪ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା ।  ଟସ୍‌ ହାରି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୪ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୨୦୮ ରନ୍‌ କରିଥିଲା । ଅଭିଷେକ ପୋରେଲ୍‌ (୫୮) ଏବଂ ତ୍ରିଷ୍ଟାନ ଷ୍ଟବ୍ସ  ଅପରାଜିତ ୫୭ ରନର ଦମଦାର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ରିଷଭ ପନ୍ତ ୩୩ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ଶାଇ ହୋପ ୩୮ ରନ୍‌ କରି ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ ।  ସେହିଭଳି ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଅପରାଜିତ ୧୪ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ସେପଟେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ନବୀନ ଉଲ ହକ୍‌ ସର୍ବାଧିକ ୨ଟି ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଅର୍ଷଦ ଖାନ ଏବଂ ରବି ବିଷ୍ଣୋଇ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିଲେ । 


 

 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.