ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

‘ଯବାନ’ ପାଇଁ ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରଂଶସକ ବୁକ୍‌ କଲେ ପୂରା ହଲ୍‌ , ସୁଟକେସ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ନେଇଗଲେ ସବୁ ଟିକେଟ୍‌

ମୁମ୍ୱାଇ – ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ଯବାନର କ୍ରେଜ୍‌ ଲୋକଙ୍କ ମନ ହୃଦୟକୁ ଖୁବ୍‌ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି। ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଫିଲ୍ମକୁ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ନାଗପୁରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ତ ଯବାନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୂରା ସିନେମା ହଲ୍‌କୁ ବୁକ୍‌ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଦ କ୍ଲବ ଏସଆରକେ ନାଗପୁର  ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସିନେମା ହଲ୍‌ ଯାଇ ଅଡିଟୋରିୟମ୍‌ର ସବୁ ସିଟ୍‌କୁ ବୁକ୍‌ କରିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

‘ଯବାନ’ର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ବିସ୍ଫୋରଣ , ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ‘ପଠାନ’ର ରେକର୍ଡ

ଯବାନ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ ଏମିତି ଦେଖାଇଲେ ଭଲପାଇବା – 

ଭିଡ଼ିଓକୁ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ଲେଖିଛି , ଯବାନର ଟିକେଟ୍‌ ବୁକ୍‌ କରି ନେଇଛୁ। ଆମେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ କି ଆମେ ଯବାନର ୱିମେନ ସେଣ୍ଟ୍ରିକ୍‌ ଅନ୍ଦାଜରେ ପୂରା ଅଡିଟୋରିୟମ ହିଁ ବୁକ୍‌ କରି ନେଇଛୁ। ଆମର ଝିଅମାନେ ନିଜ ଚିଫ୍‌ଙ୍କ ଅର୍ଡରକୁ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ , ପୂଜା ଦଦଲାନୀ ଓ ରେଡ୍‌ ଚିଜିଜ୍‌ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟକୁ ଟ୍ୟାଗ୍‌ କରିଛି । 

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କିଛି ଝିଅ ହାତରେ ଏକ ସୁଟକେସ୍‌ ନେଇ ସିନେପୋଲିସ୍‌ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଆଗକୁ ଗାର୍ଡ ଓ ବୁକିଂ କାଉଣ୍ଟରରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡ଼ି ନମସ୍ତେ ଓ ପୁଣି ଏହା ପଚାରିବାର ନଜର ଆସୁଛି କି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଶୋ’ ବୁକ୍‌ କରିବାର ଅଛି। ଟିକେଟ୍‌ ବୁକ୍‌ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବତୀ କହୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଯବାନ ପାଇଁ ପୂରା ଅଡିଟୋରିୟମ ବୁକ୍‌ କରିବାର ଅଛି। 

ଆଡ୍‌ଭାନ୍ସ ବୁକିଂରେ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ‘ଯୱାନ’, ମୁମ୍ବାଇରେ ୧୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ହାଉସ୍‌ଫୁଲ

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ,  ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଆକ୍ସନ-ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ସିନେମା ଯବାନ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ୭ ସେପ୍ଟେମ୍ୱରରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେଉଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ , ନୟନତାରା, ସାନ୍ୟା ମଲହୋତ୍ରା ଓ ପ୍ରିୟମଣି ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। 

‘ପୁଅକୁ ହାତ ମାରିବା ପୂର୍ବରୁ ବାପା ସହ କଥା କୁହ ’.... ‘ଯବାନ’ର ଏହି ଡାଏଲଗରେ ସମୀର ୱାନଖେଡେଙ୍କୁ ସିଧା ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲେ କି ଶାହରୁଖ ?

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.