ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଚନ୍ଦନପୁରରେ ସିମେଣ୍ଟ ଗୋଦାମ ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡିର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ରଘୁନାଥ ପାଲିରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ରେଖା ବେହେରା, କାକଟପୁର ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା
  • ||
  • ରାୟାଗଡ଼ା ଆସିବେ କଂଗ୍ରେସ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖୃମନ୍ତ୍ରୀ ରେବନ୍ତ ରେଡ୍ଡି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିରୂପା ମା' ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ, ମା'ଙ୍କ ଉଭାସ୍ଥଳୀ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି
  • ||
  • ୨୪ ମହାସଂଗ୍ରାମ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନବୀନ,ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୋଟଭିକ୍ଷା
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ତିନି ଦିନ ଯାଏ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ୨୫ରୁ ଖରା ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଆଜି ପୃଥିବୀ ଦିବସ, ଏ ବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ଗ୍ରହ ବନାମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍’, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବହାର କମାଇବାକୁ ଆହ୍ବାନ
  • ||
  • IPL 2024: ଆଜି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଭେଟିବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ପ୍ରତିଶୋଧ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବାହିନୀ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ କମିପାରେ ତାତି, ୨୫ରୁ ପୁଣି ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା: କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଅନନ୍ତ-ରାଧିକାଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଇଭାଙ୍କା ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଦେଶୀ ଅବତାର

ଗୁଜରାଟ ୦୪/୦୩: ଗୁଜରାଟର ଜାମନଗରରେ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଚାଲିଛି ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନି ଓ ରାଧିକା ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ । ସେଥିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଦେଶ ବିଦେଶର ବହୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜାମନଗର ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଝିଅ ଇଭାଙ୍କା ଟ୍ରମ୍ପ ସାମିଲ । ସ୍ୱାମୀ ଜେରେଡ୍‌ କୁଶନର ଓ ଝିଅ ଅରବେଲାଙ୍କ ସହିତ ଇଭାଙ୍କା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଅବସରରେ ତାଙ୍କର ଦେଶୀ ଲୁକ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ଶୁକ୍ରବାର ପାର୍ଟି ଲାଗି ଇଭାଙ୍କା ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକ ବଦଳରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍‌ ମନୀଷା ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ସିଲଭର-ଗୋଲଡେନ୍‌ ସିକ୍ୱିନ୍‌ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗକୁ ମ୍ୟାଚିଂ ବ୍ଲାଉଜ୍‌ ଓ କିଛି ଜୁଏଲାରୀ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍‌କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ବନ୍ଦଗଳା ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଓ ମ୍ୟାଚିଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଝିଅ ଅରବେଲାଙ୍କୁ ଏକ ଶିମରି ଗାଉନ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଏକ ଧଳାରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଇଭାଙ୍କା । ତା’ ସାଙ୍ଗକୁ ମ୍ୟାଚିଂ ପୋଟଲି ବ୍ୟାଗ୍‌ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ଜୁଏଲାରୀ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁଗୁଣିତ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କର ଏହି ଦେଶୀ ଲୁକ୍‌ର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ।

ସେପଟେ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନି ଓ ରାଧିକା ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆଜି ତୃତୀୟ ଦିନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେଥିରେ ଆସାମର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହିମନ୍ତ ବିଶ୍ୱ ଶର୍ମା, ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ରଜନୀକାନ୍ତ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ସେଲିବ୍ରିଟି ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାଥାଉକି, ମୁକେଶଙ୍କର ସାନପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନି ବ୍ୟବସାୟୀ ବୀରେନ୍‌ ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ ରାଧିକାଙ୍କ ସହିତ ଚଳିତବର୍ଷ ବିବାହବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ । ତା’ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ରି-ୱେଡିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.