ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ-ଦରଭଙ୍ଗା ସ୍ପାଇସ୍‌ଜେଟ୍ ବିମାନରେ ଏସି ବନ୍ଦ, ଗରମରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ଅସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଯାତ୍ରୀ... ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୯।୬: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅସହ୍ୟ ଗରମ। ହିଟଓ୍ବେଭ୍ ଓ ଓ୍ବାର୍ମ ନାଇଟ୍‌ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସାଜିଛି ବିପଦ।ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଦରଭଙ୍ଗା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଏକ ବିମାନରେ ଘଣ୍ଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଏସି। ବିନା ଏସିରେ କିଛି ଯାତ୍ରୀ ଅଣନିଶ୍ବାସୀ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ। ଏପରିକି ବହୁ ଯାତ୍ରୀ ହାତରେ ବିଞ୍ଚି ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ।

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଦରଭଙ୍ଗା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଏହି ବିମାନ ଭିତରର ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଭିଡିଓରେ ଅଧିକାଂଶ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗରମରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଏନ୍‌ଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଯାତ୍ରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଏସି ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ ଧରି ବନ୍ଦ ଥିଲା। ସେତେବେଳେ ବିମାନ ଭିତରର ତାପମାତ୍ରା ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସରୁ ଅଧିକ ଥିଲା। ବିମାନ ଟେକ୍ଅଫ୍ କରିବା ପରେ ଏସି ଚାଲୁ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ଏବେ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି। ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, ଆମ ବିମାନ ଆଜି ସକାଳ ୧୧ଟା ବେଳେ ବିନା କୌଣସି ବିଳମ୍ବରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଦରଭଙ୍ଗା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲା। ଏହି ଯାତ୍ରା ବେଳେ ଏସି ସାମାନ୍ୟ ରୂପରେ କାମ କରୁଥିଲା। ଦରଭଙ୍ଗା ପହଁଞ୍ଚିବା ପରେ ଏସିକୁ କ୍ରସ୍ ଚେକ୍ କରାଯାଇଥିଲା।ଦିଲ୍ଲୀରେ ବୋର୍ଡିଂ ବେଳେ ଏସି କୌଣସି କାରଣୁ ଖରାପ ଥିଲା, କାରଣ ସେତେବେଳେ ଦୁଇ ପଟ ଡୋର୍ ଖୋଲାଥିଲା। ବୋର୍ଡିଂ ଶେଷ ହେବାପରେ ତୁରନ୍ତ ଡୋର୍ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହାପରେ କୁଲିଂ ଭଲ ରହିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.