ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଦୁବାଇ ଯାଉଛି ବାରିପଦା, ଢେଙ୍କାନାଳ ଆମ୍ୱ; ଓଡ଼ିଶାରେ ୨.୧ଲକ୍ଷ ହେକ୍ଟରରେ ହେଉଛି ଚାଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୫୧ ଡିଭିଜନରୁ ୪୬ ଡିଭିଜନରେ ହାତୀଙ୍କ ଚଳପ୍ରଚଳ; ୩ ଦିନ ଚାଲିବ ଗଣନା, ବ୍ୟବହାର ହେବ ଡ୍ରୋନ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଥମ ଥର ନିର୍ବାଚନୀ ଗସ୍ତରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ; ବାଣପୁର, ମାହାଙ୍ଗାରେ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ଭିଏଲ୍‌ଡବ୍ଲୁଙ୍କୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ଦିଅ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ସିମୁଳିଆ ବିଧାୟକ ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଦେଲେ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍କୁଲ ବସ୍ ଏବଂ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଲଘୁଚାପ କ୍ଷେତ୍ର, ୨୪ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ହେବ ଅବପାତ
  • ||
  • ଉତ୍ତରରେ ନବୀନ କରିବେ ରୋଡ୍‌ ସୋ’ : ୮ ଛକରେ ଅଟକିବେ, ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେବେ
  • ||
  • ଅହମ୍ମଦାବାଦ : ଆଜି ଏଲିମିନେଟର ମୁକାବିଲା, ଆରସିବି ବ୍ୟାଟିଂ ବନାମ ରୟାଲ୍ସ ସ୍ପିନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୫ରେ ହୋଇପାରେ ଛୋଟ ବାତ୍ୟା, ଓଡ଼ିଶାକୁ ନାହିଁ ପ୍ରଭାବ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ଦରଗାହରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଅର୍ପିତା , ଭାଇ ପାଇଁ ଶୁଭ ମନାସୀଲେ ଭଉଣୀ

ମୁମ୍ୱାଇ : ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ଫାୟାରିଂ ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ପୂରା ପରିବାର ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ କେବଳ ସଲମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦିଓ ଗୁଳି ଫୁଟାଇଥିବା ଲୋକ ପୁଲିସ କଷ୍ଟଡିରେ, ହେଲେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଏଯାଏ ବି କମି ନାହିଁ। ଏ ଭିତରେ ସଲମାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଅର୍ପିତା , ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ଦରଗାହ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ପୁଅ ଅହିଲ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। 

ସଲମାନଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ ନାଁରେ ବୁକ୍‌ ହୋଇଥିବା କ୍ୟାବ୍‌, ଗାଜିଆବାଦରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗିରଫ

କୁହାଯାଉଛି କି, ଭାଇ ସଲମାନ ଓ ପରିବାର ପାଇଁ ଅର୍ପିତା , ଶୁଭମନାସୀବାକୁ  ଯାଇଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ଅର୍ପିତା ପୁଅକୁ ଆୟତ୍ତରେ ରଖି ପ୍ରାର୍ଥନା ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ଜୀବନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। 

କହି ରଖୁଛୁ କି , ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଏହି ମାମଲାରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଏଏନଆଇ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଆୟୁଷ କହିଥିଲେ , ଏହା ଖୁବ୍‌ ମୁସ୍କିଲ ସମୟ ଥିଲା  ଆମ ପାଇଁ। ଆମେ ଏକ ପରିବାର ପରି ଏକାଠି ଅଛୁ। ମୋତେ ଲାଗୁଛି କି , ଏହି ସମୟରେ ଅଧିକ କହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ , କାରଣ ପୁଲିସ ନିଜ କାମ କରୁଛି  ଏବଂ  ଏବେ ବି ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ହେଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କେବଳ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଯେଉଁମାନେ ଏତେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେମିତି କି ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସଲମାନ ଖାନ ପୁଣି ପୂର୍ବପରି କାମ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି , ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଏକ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା , ଯାହାକୁ ସଲମାନଙ୍କ ପିତା ସଲିମଙ୍କ ନାଁରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉ ଥିଲା । ହେଲେ ଅରବାଜ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହି ଥିଲେ। ସେ କହି ଥିଲେ ଯେ, ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିଷୟରେ କିଛି ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି। 

କହି ରଖୁଛି କି, ଗତ ରବିବାରରେ ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ସଲମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ୫ଟି ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ବୁଲେଟ୍‌  ସଲମାନଙ୍କ ଘରର କାନ୍ଥରେ ବାଜି ଥିଲା। ଏ  ଘଟଣା ଝଡ଼ ବେଗରେ ଚାରିଆଡ଼େ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତେ ସଲମାନ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମର୍ଥନ କରି ସାହାସ ଦେଇ ଥିଲେ।  

  • Salman Khan
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.