ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଚନ୍ଦନପୁରରେ ସିମେଣ୍ଟ ଗୋଦାମ ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡିର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ରଘୁନାଥ ପାଲିରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ରେଖା ବେହେରା, କାକଟପୁର ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା
  • ||
  • ରାୟାଗଡ଼ା ଆସିବେ କଂଗ୍ରେସ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖୃମନ୍ତ୍ରୀ ରେବନ୍ତ ରେଡ୍ଡି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିରୂପା ମା' ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ, ମା'ଙ୍କ ଉଭାସ୍ଥଳୀ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି
  • ||
  • ୨୪ ମହାସଂଗ୍ରାମ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନବୀନ,ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୋଟଭିକ୍ଷା
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ତିନି ଦିନ ଯାଏ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ୨୫ରୁ ଖରା ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଆଜି ପୃଥିବୀ ଦିବସ, ଏ ବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ଗ୍ରହ ବନାମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍’, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବହାର କମାଇବାକୁ ଆହ୍ବାନ
  • ||
  • IPL 2024: ଆଜି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଭେଟିବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ପ୍ରତିଶୋଧ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବାହିନୀ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ କମିପାରେ ତାତି, ୨୫ରୁ ପୁଣି ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା: କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ପବନ ସିଂହଙ୍କୁ ଆରଜେଡି ଏବଂ ଆପରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ! ଆରା କିମ୍ବା ଦିଲ୍ଲୀରେ ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ଅଫର୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୪/୩ : ବିଜେପି ନେତା ଏବଂ ଭୋଜପୁରୀ ଷ୍ଟାର ପବନ ସିଂହଙ୍କୁ ଆସନସୋଲରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ମନା କରିବା ଉପରେ ଏବେ ଦ୍ବିତୀୟ ପାର୍ଟି ତାଙ୍କୁ ଅଫର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଆରଜେଡି ତାଙ୍କୁ ଆରା ଲୋକସଭା କିମ୍ବା ବୈଶାଳୀ ଲୋକସଭା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି । ଯାହାକି ଦିଲ୍ଲୀର ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ଅଫର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆସନସୋଲରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ମନା କରିବା ପରେ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଡାକିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ପବନ ସିଂହ ପାର୍ଟି ପ୍ରମୁଖଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ କଥା ରଖିଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଏହି ଖବରକୁ ନିରାଧାର କହିବା ସହ ପବନ ସିଂହଙ୍କ ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଲଢିବା ପ୍ରୟାସ ରଖାଯିବା ଅସତ୍ୟ ବୋଲି କହିଛି । ଦଳ ଅନୁଯାୟୀ ଗଠବନ୍ଧନରେ ଯେଉଁ ସିଟ୍ ଆମ ପାଖରେ ନାହିଁ, ଏହା ଉପରେ କିଭଳି ନିର୍ବାଚନ ଲଢାଇପାରିବୁ ।  

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଭୋଜପୁରୀ ଗାୟକ ଏବଂ ଅଭିନେତା ପବନ ସିଂହ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଆଶାୟୀ ଭାବେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଆସନସୋଲ ଲୋକସଭା ସିଟରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ରବିବାର ମନ କରି ଦେଇଥିଲେ । ବିଜେପି ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶନିବାର ପବନ ସିଂହଙ୍କୁ ଏହି ସିଟରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଏହି ନିର୍ବାଚନ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକସଭାରେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ କରୁଛନ୍ତି ।

ପବନ ସିଂହଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ବି ବିଜେପି ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି ଏବଂ କହିଛି କି ସେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସିଟ୍ ଛାଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ସରକାରରେ ଥିବା ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛି କି ସିଂହଙ୍କ କେତେକ ଗୀତ ଫୁହଡ଼ ଅଟେ ଏବଂ ଏଥିରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାବେ ଚିତ୍ରିତ କରାଯାଇଛି ।

ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଏହି ଘଟଣାକ୍ରମକୁ ବିଜେପିର ଆନ୍ତରିକ ମାମଲା ଆଖ୍ୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ (ସିଂହ) ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରୂପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଶୁଣିଛି ସେ ଜଣେ ଗାୟକ ଅଟନ୍ତି, ଜଣେ କଳାକାର ଏବଂ ମୋର କିଛି ପରିଚିତ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.