ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଜୁନ ୩୦ରୁ ଶନିଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶିର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭଲ ଦିନ

ଶନି ଗ୍ରହ ଯେତେବେଳେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ନ୍ୟାୟ ଏବଂ କର୍ମର ଦେବତା ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଶନିଙ୍କ ଏହି ଓଲଟା ଗତି ଉପରେ ଅନେକ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜୁନ ୩୦ରୁ ଶନିଦେବ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଓଲଟା ଗତି କରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନିଙ୍କ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନରେ କେଉଁ ରାଶିର ହେବ ଫାଇଦା ।  

ମେଷ ରାଶି: କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିଅର ଓ ଲାଭରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାକୁ ହେଲେ ନିଜ କାମରେ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ । କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। 

ମିଥୁନ ରାଶି: ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଅଷ୍ଟମ ଓ ନବମ ଘରର ସ୍ବାମୀ ଅଟନ୍ତି । ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ  ଶନି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ କାମ ପୂରା ହେବା ନେଇ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବରେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ କାମ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ ।  

ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଷଷ୍ଠ ଓ ସ୍ପତ୍ମ ଘରର ସ୍ବାମୀ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ଖବର । କାରଣ ଆପମଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି କାମ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ତାହା ନିଶ୍ତିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ । ବେପାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ନିୟମିତ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ।   

କନ୍ୟା ରାଶି:  କନ୍ୟା ରାଶିରହ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ପଞ୍ଚମ ଓ ଷଷ୍ଠ ଘରର ସ୍ବାମୀ ଅଟନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହା ଓକିଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ନୁହେଁ। ଯଦିଓ ଶନି ଷଷ୍ଠ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି ହେଲେ ଏହା କୌଣସି ମାମଲାର ଅନ୍ତିମ ରୂପ ଦେବାରୁ ଡେରି କରିପାରେ। ନହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଥିବା ମାମଲାର ସଂଖ୍ୟା କମୁଥିବାର ନଜର କରିପାରନ୍ତି । 

ଧନୁ ରାଶି: କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି ପ୍ରବେଶ କରିବା ଦ୍ବାରା ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତ ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଶେଷକରି ଚାକିରି ଓ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ନୂଆ ଅବସରର ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନୂଆ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ଓ ପରାକ୍ରମରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.