ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଚତୁର୍ଥ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟ; ଜିମ୍ବାଓ୍ବେକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଆଜି ପଞ୍ଚମ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ମୃତ
  • ||
  • ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଆଜି ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଦିନ ୧ଟା ପରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଫିଟିବ ତାଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୮ରେ ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||

ଛତିଶଗଡରେ କଂଗ୍ରେସର ବିଜୟ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇନ'ପାରନ୍ତି ଭୂପେଶ ବାଗେଲ, ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟି.ଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ କଲେ ବଡ ଦାବି...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଛତିଶଗଡ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଉଭୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ସଫଳlତାପୂର୍ବକ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଛତିଶଗଡର ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ସମେତ ଜନସାଧାରଣ ମାନେ ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏଥର କଂଗ୍ରେସ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବ ନା ବିଜେପି କ୍ଷମତାକୁ ପୁଣି ଫେରିବ ତାହା ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଜଣା ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସରେ ସିଏମ୍ ପଦବୀ ପାଇଁ ଦାବି ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟି.ଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ଦଳ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଟିଏସ ସିଂ ଦେଓଙ୍କ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ରାଜ୍ୟର ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । 

 ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ଟି.ଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନର ସିଏମ୍ ଭୁପେଶ ବାଗେଲଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ରାସ୍ତାକୁ ଅସହଜ କରିବା ଭଳି କରିଛି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ତାଙ୍କର ଶେଷ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ଟିଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି । ଯଦି ଏହା ନହୁଏ ତେବେ ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାର କୌଣସି ଅର୍ଥ ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ନାହିଁ । ଭୋଟରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବେ, ସେ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । 

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଟି.ଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମନର ଭାବନା, ଯାହା ମନରେ ରଖାଯାଏ । ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ସେ ଖୁସି ହେବେ । ଏଥି ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ସେ ତାହା କରିବେ । ଟିଏସ୍ ସିଂ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି, 'ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଧାୟକ ଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଧାୟକ ଭାବରେ ଯେତିକି କାମ କରିଥିଲି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତା ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲି, ମୁଁ ମୋ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିଥିଲି । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.